Z OKAZJI DNIA MATKI: -15% NA KATEGORIĘ "KUBKI" Z KODEM: MAMA
Menu

Gwarancje producentów

Gwarancja Carhartt
Od ponad 125 lat Carhartt, Inc. oferuje najlepszą odzież roboczą i obsługę klienta. Carhartt stawia na jakoś, kunszt i wydajnością wszystkich swoich produktów. Używa tylko najlepszych materiałów i stosuje surowe standardy kontroli jakości do każdej odzieży i akcesoriów, które wprowadza do sprzedaży. Celem marki jest zapewnienie zadowolenia z każdego zakupu i zapewnienie najlepszej możliwej obsługi klienta.

Ponieważ odzież ma ograniczoną żywotność, zobowiązanie to nie obejmuje szkód spowodowanych normalnym zużyciem (w tym zamkami błyskawicznymi i innym elementami), niewłaściwym wykorzystaniem, zaniedbaniem lub oczywistym nadużyciem odzieży. Carhartt, Inc. nie ponosi odpowiedzialności za odzież, która miała zmiany, hafty lub inne ozdoby dodane do odzieży.

W celu uzyskania wszystkich pytań gwarancyjnych prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta: Skontaktuj się z nami.


Gwarancja Mechanix Wear
Mechanix Wear stawia na kontrolę jakości swoich produktów. Dlatego dokłada wszelkich starań, aby nadzorować produkcję i jakość materiałów swoich rękawic. Rozumie, że produkty wykorzystywane są w ekstremalnych sytuacjach. Mechanix Wear LLC („Mechanix Wear”) udziela gwarancji na swoje rękawice na wady materiałowe i produkcyjne przez 90 dni od daty zakupu. Uszkodzenia powstałe w wyniku wypadku, niewłaściwego użycia, nadużycia, modyfikacji lub niewłaściwej pielęgnacji lub konserwacji nie są objęte niniejszą gwarancją.

W ciągu 90 dni od daty zakupu (z ważnym dowodem zakupu) wymienimy każdy wadliwy produkt. W zakresie dozwolonym przez prawo, jest to jedyny i wyłączny środek zaradczy nabywcy.


Gwarancja Stanley
Od 1913 roku Stanley obiecuje dostarczać wytrzymały sprzęt do jedzenia i picia, zbudowany tak, aby przetrwać całe życie. Ta obietnica nadal jest aktualna.

Produkty Stanley, które zostały zakupione za pośrednictwem autoryzowanych sprzedawców Stanley, mają gwarancję, że są wolne od wad produkcyjnych lub materiałowych oraz że są wydajne termicznie, pod warunkiem, że są używane zgodnie z instrukcją. Niniejsza gwarancja nie obejmuje części takich jak korki, nakrętki, uszczelki ani wadliwego działania spowodowanych zmianami lub wypadkiem. Aby uzyskać więcej informacji dotyczących właściwego użytkowania, zapoznaj się z instrukcjami dotyczącymi pielęgnacji i użytkowania dostarczonymi z produktem.


Gwarancja Ledlenser
Ledlenser podejmujemy nadzwyczajne środki, aby upewnić się, że Twój produkt Ledlenser zapewni Ci wiele lat niezawodnej obsługi. Jeśli produkt ma wadę materiałową lub wykonania, nie martw się, Ledlenser naprawi lub wymieni go, według własnego uznania, o równej lub większej wartości w ramach 7-letniej gwarancji. Niniejsza gwarancja nie obejmuje nadużywania, zmiany, kradzieży, utraty lub nieautoryzowanego i/lub nieuzasadnionego korzystania z produktu.

7-letnia gwarancja obowiązuje, jeśli zarejestrujesz swój produkt (bez rejestracji jest to 5 lat)