Menu

O firmie

Firma WorkStyle od początku swojej działalności miała za zadanie wprowadzać na rynek polski najwyższej jakości odzież oraz akcesoria z USA. Skupiliśmy się głównie na producentach oferujących gwarancję typu „life time warranty”, gdyż tego typu gwarancja świadczy o pewności producenta swoich wyrobów. Ku naszemu zdziwieniu tego typu produkty w USA to głównie produkty do pracy jak odzież robocza Carhartt, rękawice Mechanix, obuwie Red Wing czy termosy Stanley. Oferujemy szeroki wybór produktów, w tym kurtki, spodnie, koszule, buty i rękawice, które zostały zaprojektowane z myślą o zapewnieniu najwyższego poziomu ochrony i wygody podczas pracy, ale również i poza nią.

Jedną z najważniejszych zalet kupowania w naszym sklepie jest to, że bierzemy pełną odpowiedzialność za importowane przez nas produkty. Nasza firma zapewnia pełne wsparcie przed i posprzedażowe, dzięki czemu masz pewność, że kupujesz produkty oryginalne i wysokiej jakości, a w razie problemów zawsze służymy pomocą.

Warto podkreślić, że wszystkie produkty oferowane w sklepie WorkStyle znajdują się w naszym magazynie, co oznacza, że są one dostępne od ręki i mogą być dostarczone do klienta w Polsce w ciągu 24 godzin. Dodatkowo oferujemy szybką i bezpieczną dostawę poza terytorium Polski.
Zdobyliśmy również zaufanie przedsiębiorstw poszukujących profesjonalną odzież roboczą dla swoich pracowników. Dzięki bogatemu asortymentowi, profesjonalnemu podejściu do klienta oraz pełnemu wsparciu Twoja firma ma gwarancję kompleksowej obsługi. Na życzenie klienta również wykonujemy znakowanie odzieży dowolną metodą. 

 

Opublikowano: