Tooltip

Płatności

Opublikowano:

W sklepie workstyle.pl sam wybierasz w jaki sposób chcesz zapłacić za zakupy.
Do wyboru masz następujące opcje płatności: 

Szybki Przelew Przelewy24 (przelew on-line, płatność kartą, Blik, MasterPass)
Po złożeniu zamówienia zostaniesz skierowany na stronę Przelewy24, która obsługuje szybkie płatności on-line, płatności kartą oraz płatności cyfrowym portfelem Blik i MasterPass. Połączenie z tą stroną jest szyfrowane i w 100% bezpieczne
Przelew on-line - w tym wypadku po wybraniu swojego operatora (banku) zostaniesz skierowany na jego stronę internetową, gdzie po zalogowaniu na swoje konto bankowe będziesz mógł dokonać wpłaty. Informacje o płatności otrzymujemy w ciągu 15 minut.
Płatność kartą - w tym wypadku płatność jest jeszcze łatwiejsza. Zostaniesz poproszony o podanie danych z karty i gotowe. System obsługuje każdy rodzaj kart, debetowe, kredytowe, również biznesowe jak American Express. Informacje o płatności otrzymujemy w ciągu 15 minut. Operatorem kart płatniczych jest PayPro SA Agent Rozliczeniowy, ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań, wpisany do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000347935, NIP 7792369887, Regon 301345068.
Cyfrowe portfele (Blik, MasterPass) - to nowoczesny typ płatności do którego nie potrzebujesz karty ani dostępu do bankowości internetowej, wystarczy aplikacja Blik lub MasterPass. W tym wypadku informację o płatności otrzymujemy w ciągu 15 minut. 

Za pobraniem
Opcja ta pozwala na dokonanie płatności bezpośrednio u kuriera, który dostarcza przesyłkę. Płatności u kuriera dokonuje się gotówką. 

Przelew tradycyjny
Ten typ płatności pozwala na samodzielne dokonanie przelewu w banku, na poczcie lub za pośrednictwem bankowości internetowej. Warunkiem zrealizowania zamówienia jest odnotowanie wpłaty na naszym rachunku. Informację o płatności otrzymujemy w ciągu 48 godzin.

Dane do przelewu:
WORKSTYLE Wojciech Feluś
Alior Bank S.A.
Numer konta: 50 2490 0005 0000 4500 1390 0160
W tytule przelewu proszę wpisać: Zamówienie nr [tutaj proszę podać numer zamówienia]