Menu

Płatności

W sklepie WorkStyle.pl sam wybierasz w jaki sposób chcesz zapłacić za zakupy.

Do wyboru masz następujące opcje płatności: 
Szybki Przelew Przelewy24, (Blik, PayPo, przelew on-line, płatność kartą, raty oraz wiele innych) w trakcie składania zamówienia będziesz mógł wybrać interesującą Cię formę płatności z listy obsługiwanych przez Przelewy24 form płatności, która obsługuje wszystkie popularne sposoby płatności takie jak Blik, PayPo, płatności kartą czy przelew on-line bezpośrednio z banku. Połączenie jest szyfrowane i w 100% bezpieczne.
Płatność przy odbiorze, opcja ta pozwala na dokonanie płatności bezpośrednio u kuriera, który dostarcza przesyłkę. Płatności u kuriera dokonuje się gotówką lub kartą.
Przelew tradycyjny, ten typ płatności pozwala na samodzielne dokonanie przelewu z własnego banku bezpośrednio na nasze konto za pośrednictwem bankowości internetowej. Warunkiem zrealizowania zamówienia jest odnotowanie wpłaty na naszym rachunku. Informację o płatności otrzymujemy w ciągu 48 godzin. Należy pamiętać o umieszczeniu numeru zamówienia w tytule płatności. Ta forma płatności jest zalecana jeżeli potrzebujesz faktury pro-forma do opłacenia. 
Wymiana towaru to opcja dzięki, której wykonasz rezerwację towaru na wymianę.

Dane do przelewu:
WORKSTYLE Wojciech Feluś
Alior Bank S.A.
Numer konta PLN: PL 50 2490 0005 0000 4500 1390 0160
Numer konta EUR: PL 75 2490 0005 0000 4600 2196 0458
SWIFT/BIC: ALBPPLPW
W tytule przelewu proszę wpisać: Zamówienie nr [tutaj proszę podać numer zamówienia]

Opublikowano: