-25% NA BUTY CARHARTT I STEELBLUE
Menu
Lista wpisów
Lista wpisów

Koszulki Carhartt Force® - sprawdzeni obrońcy przed upałami

31.08.2022
#KOSZULKA
#KOSZULKA FORCE
#WORKWEAR
#OUTDOOR
#ODZIEZ OUTDOOROWA
#KOSZULKA OUTDOOROWA
#NA WYCIECZKE
#CARHARTT
#KOSZULKA CARHARTT
#KOSZULKA ROBOCZA
#KOSZULKA NA POT

Miłośnicy marki Carhartt wiedzą, że jej głównym celem jest produkcja odzieży roboczej przeznaczonej z myślą o ludziach pracy. Dzięki takim założeniom kładziony jest nacisk na tworzenie ubrań, które będą jakościowe, funkcjonalne, komfortowe i przetrwają na prawdę wiele. Jednym z autorskich produktów od Carhartt jest odzież robocza stworzona w linii Force®, która została specjalnie zaprojektowana dla osób wykonujących swoje zmagania podczas upałów, wysokich temperatur i wzmożonej aktywności fizycznej. Znaleźć ją można w takich produktach jak: koszulki, szorty, spodnie, czapki z daszkiem oraz obuwie robocze.

 

Czym jest Carhartt Force®?


Carhratt Force® to rodzina lekkich, trwałych, przewiewnych i odprowadzających pot ubrań technicznych ,dzięki którym aktywności w upalne dni staną się o wiele bardziej komfortowe. Sam Carhartt Force® nie jest jedynie tkaniną a zestawem różnych właściwości skupionych w jednym produkcie, które jako całość sprawiają, że ubrania z tej serii stają się produktem przeznaczonym specjalnie do działań podczas wysokich temperatur. Na technologię Carhartt Force® składają się takie właściwości jak FastDry® oraz StainBreaker®. Technologia FastDry® odpowiedzialna jest za lepsze odprowadzanie wilgoci i zachowanie świeżości noszącego, a StainBreaker® sprawia, że plamy potu są łatwiejsze do wywabienia.

 

 

Koszulki Force® - specyfikacja. Czym różnią się od klasycznych K87?

 

Koszulka Force Koszulka K87

 

Linia Force® jest odpowiedzią Carhartta na proste pytanie: jakie powinno być ubranie, które sprosta aktywnościom podczas wysokich temperatur i nie stanie się udręką dla noszącego. Raczej nikt nie chce mokrej, brudnej koszulki pod koniec dnia, a tym bardziej podczas jej noszenia. Na pierwszy rzut oka Koszulka Carhartt Force® Midweight Pocket wyglądem przypomina klasyczną Koszulkę Carhartt K87 Pocket Tee, jednak tylko z początku. Jest kilka kluczowych różnic, które sprawiają, że koszulki Carhartt Force® są różne od koszulek Carhartt K87:Materiał: Koszulka Carhartt Force® waży 5,75 uncji (163g) co sprawia, że jest lżejsza o uncję (prawie 30g) od klasycznej koszulki K87. Lżejsza tkanina zapewnia lepszą cyrkulację powietrza i chłodzenie, jednak jest wystarczająco gruba, aby zapewnić optymalną trwałość materiału. Mieszanka bawełny i poliestru w proporcjach 65%/35% nadaje jej elastyczność, która zwiększa komfort w trakcie poruszania się, przy jednoczesnym zachowaniu cech wytrzymałości koszulki technicznej.

 

Odprowadzanie wilgoci: Koszulki Force® zawierają w sobie technologię FastDry®, której celem jest przyśpieszenie odprowadzania wilgoci. Jest to podobna technologia do tych, które można znaleźć w koszulkach sportowych. Sprawia to, że pomimo zaprojektowania koszulek Carhartt Force® do pracy, sprawdzą się również bardzo dobrze podczas wszelkich aktywności na świeżym powietrzu (górskie wędrówki, wyprawy rowerowe, kajki).

 

Konstrukcja rękawów Raglan – Jest to typ przeszycia szwów na rękawie inny od klasycznego sposobu, który można znaleźć w większości t-shirtów. Zamiast przeszycia umiejscowionego na grzbiecie barku, zastąpione jest ono dwoma szwami umiejscowionymi po przedniej i tylnej stronie barku.Dzięki takiemu ułożeniu szwy nie uwierają i nie ograniczają mobilności noszącego, a to przekłada się na lepszy zakres ruchu rąk.

 

Zwalcza plamy: Linia Force® zawiera w sobie technologię Stain Breaker®, która rozbija i zwalcza powstałe od potu plamy, utrzymując ubrania w czystości przez cały dzień jak i po wielokrotnym praniu.

 

Ochrona przed promieniami słońca: Koszulki Force® zapewniają ochronę przed promieniowaniem słonecznym UV na poziomie UPF 25+.

 

Perforowany panel boczny: Umiejscowiony po bokach specjalny panel boczny dodatkowo wspomaga odprowadzanie wilgoci i zachowanie świeżości noszącemu.

 

Konstrukcja rękawów Raglan – Jest to typ przeszycia szwów na rękawie inny od klasycznego sposobu, który można znaleźć w większości t-shirtów. Zamiast przeszycia umiejscowionego na grzbiecie barku, zastąpione jest ono dwoma szwami umiejscowionymi po przedniej i tylnej stronie barku. Dzięki takiemu ułożeniu szwy nie uwierają i nie ograniczają mobilności noszącego, a to przekłada się na lepszy zakres ruchu rąk.

 

Najniższa cena towaru, jaka obowiązywała w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki