Gratisy w koszyku

Przygotowaliśmy dla Was limitowane, bardzo użyteczne gadżety, które przez kolejne 2 tygodnie będziecie mogli wybrać do swoich zakupów. Oprócz standardowych gadżetów jak naklejki, smycze i długopisy mamy dla Was wielofunkcyjne breloczki Nite Ize wyposażone w karabińczyk, otwieracz do piwa, otwieracz do kartonów, wkrętak, klucz do śrub 1/4, 5/16 i 3/8 cala które otrzymacie jeżeli Wasze zakupy przekroczą 250zł. Jeżeli natomiast Wasze zamówienie przekroczy 200zł możecie wybrać sobie karabińczyki Nite Ize S-Biner MicroLock. 

Naklejki Carhartt
1. Zestaw naklejek Carhartt lub smycz ma klucze, to gadżet który znalazł już swoje miejsce w niejednym customowym garażu. Naklejki lub smycz możecie dołożyć do swoich zakupów w przypadku gdy ich wartość przekroczy 150zł!

Długopis Carhartt
2. Długopis Carhartt. Przyda się na pewno w każdym domu czy warsztacie.Ten absolutnie niezbędny gadżet może być Wasz gdy wartość zakupów przekroczy 200zł!
  
3. Miara o długości 5 metrów, której taśma wyskalowana została zarówno w centymetrach jak i calach. Przyda się każdemu majsterkowiczowi. Jeżeli wartość Waszych zakupów przekroczy 400zł, ten gadżet może znaleźć się w Waszej paczce

 

Carhartt newsletter

Newsletter

Chcesz być powiadamiany o nowościach oraz ofertach specjalnych?