Gratisy w koszyku

W związku ze zbliżającym się okresem wakacyjnym postanowiliśmy dorzucić do Waszych zakupów zupełnie za darmo przydatne gadżety. W zależności od wartości zakupów będziecie Państwo mogli wybrać w trakcie składania zamówienia interesujący Was produkt. Poniżej lista produktów, które można wybrać w zależności od wartości zamówienia. 

Naklejki Carhartt
1. Zestaw naklejek Carhartt lub smycz ma klucze, to gadżet który znalazł już swoje miejsce w niejednym customowym garażu. Naklejki lub smycz możecie dołożyć do swoich zakupów w przypadku gdy ich wartość przekroczy 150zł!
Długopis Carhartt
2. Długopis Carhartt lub karabińczyk/otwieracz Nite Ize. Przyda się na pewno w każdym domu czy warsztacie.Ten absolutnie niezbędny gadżet może być Wasz gdy wartość zakupów przekroczy 200zł!

latarka ledlenser k1 gratis  
3. Latarka Ledlenser K1 którą można przypiąć do kluczy lub miara o długości 5 metrów, której taśma wyskalowana została zarówno w centymetrach jak i calach. Przyda się każdemu majsterkowiczowi. Jeżeli wartość Waszych zakupów przekroczy 300zł, ten gadżet może znaleźć się w Waszej paczce

*Promocyjne gadżety rozdajemy do zakupów od dnia 02.06.2017 do 30.06.2017 lub do wyczerpania zapasów. Ilość mocno ograniczona. W przypadku zwrotu zakupów, gadżet również podlega zwrotowi. W przypadku braku gadżetu w przesyłce zwrotnej, kwota zwrotu zostanie potrącona o następujące kwoty: w przypadku braku naklejek lub smyczy - 10zł, braku długopisu - 15 zł, braku karabińczyka 25zł, braku miarki- 35zł, braku latarki 35zł. Karabińczyk Nite Ize jest gadżetem limitowanym, będzie on dostępny do 16.06.2017 lub do wyczerpania zapasów. Latarki Led Lenser K1 są gadżetem limitowanym i będzie on dostępny do 25.06.2017 lub do wyczerpania zapasów. Promocja obowiązuje w sklepie internetowym workstyle.pl oraz sklepach stacjonarnych Pro Store Gdańsk, Black Line Motorcycles Katowice, Rilis Cycle Works & Shop Warszawa

Carhartt newsletter

Newsletter

Chcesz być powiadamiany o nowościach oraz ofertach specjalnych?