Chore Coat - 100 rocznica

Carhartt Chore Coat 100th anniersary100 lat kurtki Carhartt Chore Coat

Nieprzerwanie od 100 lat nasza kurtka pomaga w ciężkiej pracy. Ubierana przez dziadków, ojców oraz synów. Pracowników, ranczerów oraz farmerów. Nigdy nie przestaliśmy jej produkować! Oto jej "Krótka historia.

The Original Chore Coat

1917 - powstanie charakterystycznego modelu kurtki który teraz nazywa się Chore Coat. Po prawej reklama drukowana w 1917 roku.

Chore Coat 1939

Czasy się zmieniają, w 1939 roku nasz kurtka Chore Coat otrzymuje oryginalną przednią kieszeń na zegarek, tak się składa, że w dzisiejszych czasach jest to idealna kieszeń na telefon. Kurtka w dalszym ciągu posiada miękki i bardzo komfortowy sztruksowy kołnierzyk, wewnętrzne podszycie z koca. W produkcji jest również wersja w paski, charakterystyczna dla pracowników kolei. 

Chore Coat Bi-swing

1954 rok tak nie wielka zmiana zmienia tak wiele. Kurtka Chore Coat otrzymuje system bi-swing dzięki któremu poprawia się komfort oraz swoboda ruchów. 

Carhartt Super dux

1965 rok to produkcja kurtki Chore Coat z ciepłym pikowanym podszyciem. Materiał zewnętrzny w tym przypadku to wodoodporny Super Dux.

 Aktualnie w ofercie znajdują się dwie wersje kurtek Chore Coat

C001 Full Swing® Chore Coat

#C001
Chore Coat

Pierwsza produkcja tego modelu to rok 1949, do dziś jest to najpopularniejszy Chore Coat w historii marki Carhartt. Z zewnątrz to bardzo ciężka bawełna "Duck", wewnątrz bardzo wytrzymały, ciepły koc. 

#102707
Full Swing® Chore Coat

Wygląd klasycznej kurtki Chore Coat zaprojektowanej dla maksymalnej swobody ruchów. Jest to rezultat 100 letniego doświadczenia projektantów marki Carhartt.

SPRAWDŹ W SKLEPIE

 SPRAWDŹ W SKLEPIE
Carhartt newsletter

Newsletter

Chcesz być powiadamiany o nowościach oraz ofertach specjalnych?