Goop Hand Cleaner - Już wkrótce!

Goop hand cleaner krem, pasta bhp usa

Nowa marka, nowy produkt, zupełnie nowy standard!
Pasta? Krem? Mydło? Żel? Po prostu Goop! 

Miło nam poinformować, że zbliża się do nas (ale i do Was ;)) zupełnie nowy produkt. Goop Hand Cleaner to rewolucyjny, opatentowany, amerykański, preparat myjący, dzięki któremu umyjesz swoje ręce, narzędzia czy laminowane tworzywa sztuczne bez użycia wody z wszelkich zabrudzeń. Goop doskonale usuwa tłuszcze, farby, atrament, oleje oraz wiele innych zabrudzeń. 

Original GoopGoop Hand Cleaner krem, pasta bhp

Goop Hand Cleaner (Original Goop) wykorzystuje składniki wyłącznie najwyższej jakości. Jest nietoksyczny, biodegradowalny, a jego specjalne opracowana formuła nie tylko usuwa zabrudzenia, ale również nawilża dłonie oraz pozostawia je jedwabiście gładkie. Goop jest bezpieczny również na rękach dzieci. Goop w wersji Original występuje w wersji z pumeksem oraz bez, w różnych wariantach rozmiarowych.

 

Oragne Goop

Goop Oragne Hand Cleaner krem, pasta bhpOrange Goop Hand Cleaner to płynny, żelowy środek czyszczący do rąk, który szybko i sprawnie usuwa ciężkie zabrudzenia dzięki sile pomarańczy. Oragne Goop wykorzystuje wszystkie naturalne, cytrusowe środki czyszczące do usuwania najcięższych zabrudzeń bez ostrych chemikaliów czy i rozpuszczalników. Tak samo jak Original Goop nawilża dłonie i pozostawia je jedwabiście gładkie. Goop w wersji Oragne występuje w wersji z pumeksem oraz bez, w różnych wariantach rozmiarowych.

Poniżej rodzina produktów, która będzie dostępna w naszym kraju
Goop Hand Cleaner

Carhartt newsletter

Newsletter

Chcesz być powiadamiany o nowościach oraz ofertach specjalnych?